B43305F2337M
Tuote-esittely
Osa numero: B43305F2337M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43305F2337M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43305F2337M: n tekniset tiedot
Osa numero B43305F2337M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45659 pcs Tietolomake B43305F2337M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43305F2337M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 520 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 380 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 380 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43305F2188M67
B43305F2188M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 9507 pcs
ladata: B43305F2188M67.pdf
RFQ
B43305F2337M62
B43305F2337M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 44244 pcs
ladata: B43305F2337M62.pdf
RFQ
B43305F2188M87
B43305F2188M87
ladata: B43305F2188M87.pdf
B43305F2188M82
B43305F2188M82
ladata: B43305F2188M82.pdf
B43305F2337M60
B43305F2337M60
ladata: B43305F2337M60.pdf
B43305F2188M62
B43305F2188M62
ladata: B43305F2188M62.pdf
B43305F2337M87
B43305F2337M87
ladata: B43305F2337M87.pdf
B43305F2188M60
B43305F2188M60
ladata: B43305F2188M60.pdf
B43305F2337M82
B43305F2337M82
ladata: B43305F2337M82.pdf
B43305F2337M67
B43305F2337M67
ladata: B43305F2337M67.pdf
B43305F2337M80
B43305F2337M80
ladata: B43305F2337M80.pdf
B43305F2188M80
B43305F2188M80
ladata: B43305F2188M80.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna