B43455B4828M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43455B4828M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
lomakkeissa: B43455B4828M.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 885 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
  • Viesti
B43455B4828M: n tekniset tiedot
Osa numero B43455B4828M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 885 pcs Tietolomake B43455B4828M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm)
Sarja B43455 Ripple Current @ Low Frequency 15.4A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43455B4828M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 18 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 8200µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43455B4828M7
B43455B4828M7
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW