B43455C4478M
Tuote-esittely
Osa numero: B43455C4478M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
lomakkeissa: B43455C4478M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
B43455C4478M: n tekniset tiedot
Osa numero B43455C4478M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1206 pcs Tietolomake B43455C4478M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm)
Sarja B43455 Ripple Current @ Low Frequency 9.9A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43455C4478M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.122" (28.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 30 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4700µF