B43455D4228M
Tuote-esittely
Osa numero: B43455D4228M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
lomakkeissa: B43455D4228M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
  • Viesti
B43455D4228M: n tekniset tiedot
Osa numero B43455D4228M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2499 pcs Tietolomake B43455D4228M.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.032" Dia (51.60mm)
Sarja B43455 Ripple Current @ Low Frequency 7.1A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43455D4228M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 58 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 48 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2200µF