B43501A0337M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43501A0337M007
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: B43501A0337M007.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43501A0337M007: n tekniset tiedot
Osa numero B43501A0337M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18384 pcs Tietolomake B43501A0337M007.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.96A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43501A 337M 7
B43501A337M7
B43501A337M7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 490 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF