B43501A157M82
Tuote-esittely
Osa numero: B43501A157M82
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: B43501A157M82.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43501A157M82: n tekniset tiedot
Osa numero B43501A157M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31955 pcs Tietolomake B43501A157M82.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43501A 157M 82
B43501A0157M082
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.07 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 880 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 880 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 150µF