B43501A5227M
EPCOSEPCOS
B43501A5227M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43501A5227M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43501A5227M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
B43501A5227M: n tekniset tiedot
Osa numero B43501A5227M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8821 pcs Tietolomake B43501A5227M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet 495-4244 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 730 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 610 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 610 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF