B43501B3107M87
Tuote-esittely
Osa numero: B43501B3107M87
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
lomakkeissa: B43501B3107M87.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
  • Viesti
B43501B3107M87: n tekniset tiedot
Osa numero B43501B3107M87 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34331 pcs Tietolomake B43501B3107M87.pdf
Jännite - Rated 385V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43501B3107M 87
B43501B3107M087
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.06 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 660 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 660 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 100µF