B43501B5686M007
Tuote-esittely
Osa numero: B43501B5686M007
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43501B5686M007.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43501B5686M007: n tekniset tiedot
Osa numero B43501B5686M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52592 pcs Tietolomake B43501B5686M007.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43501B5686M 7
B43501B5686M7
B43501B5686M7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 2.35 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.95 Ohm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.95 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 68µF