B43501C9277M
Tuote-esittely
Osa numero: B43501C9277M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43501C9277M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43501C9277M: n tekniset tiedot
Osa numero B43501C9277M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16128 pcs Tietolomake B43501C9277M.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43501C9277M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 400 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 250 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 270µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43501C9227M80
B43501C9227M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 25734 pcs
ladata: B43501C9227M80.pdf
RFQ
B43501C9277M67
B43501C9277M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 15140 pcs
ladata: B43501C9277M67.pdf
RFQ
B43501C9227M82
B43501C9227M82
ladata: B43501C9227M82.pdf
B43501C9227M87
B43501C9227M87
ladata: B43501C9227M87.pdf
B43501C9277M60
B43501C9277M60
ladata: B43501C9277M60.pdf
B43501C9227M60
B43501C9227M60
ladata: B43501C9227M60.pdf
B43501C9277M62
B43501C9277M62
ladata: B43501C9277M62.pdf
B43501C9277M80
B43501C9277M80
ladata: B43501C9277M80.pdf
B43501C9227M62
B43501C9227M62
ladata: B43501C9227M62.pdf
B43501C9277M87
B43501C9277M87
ladata: B43501C9277M87.pdf
B43501C9227M67
B43501C9227M67
ladata: B43501C9227M67.pdf
B43501C9277M82
B43501C9277M82
ladata: B43501C9277M82.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna