B43501F2337M82
Tuote-esittely
Osa numero: B43501F2337M82
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43501F2337M82.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
  • Viesti
B43501F2337M82: n tekniset tiedot
Osa numero B43501F2337M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35322 pcs Tietolomake B43501F2337M82.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43501F2337M 82
B43501F2337M082
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 390 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 300 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43501F2188M87
B43501F2188M87
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 10739 pcs
ladata: B43501F2188M87.pdf
RFQ
B43501F2337M67
B43501F2337M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 48201 pcs
ladata: B43501F2337M67.pdf
RFQ
B43501F2337M
B43501F2337M