B43504B277M2
Tuote-esittely
Osa numero: B43504B277M2
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: B43504B277M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43504B277M2: n tekniset tiedot
Osa numero B43504B277M2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22234 pcs Tietolomake B43504B277M2.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43504B277M 2
B43504B277M0002
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 590 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 500 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43504B2687M80
B43504B2687M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 21007 pcs
ladata: B43504B2687M80.pdf
RFQ
B43504B2687M62
B43504B2687M62
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 23140 pcs
ladata: B43504B2687M62.pdf
RFQ
B43504B277M
B43504B277M
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP