B43504C2827M
Tuote-esittely
Osa numero: B43504C2827M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43504C2827M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43504C2827M: n tekniset tiedot
Osa numero B43504C2827M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21956 pcs Tietolomake B43504C2827M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43504 Ripple Current @ Low Frequency 2.36A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43504C2827M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 190 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43504C2687M87
B43504C2687M87
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 19305 pcs
ladata: B43504C2687M87.pdf
RFQ
B43504C2827M2
B43504C2827M2
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 24558 pcs
ladata: B43504C2827M2.pdf
RFQ
B43504C2827M60
B43504C2827M60
ladata: B43504C2827M60.pdf
B43504C2827M80
B43504C2827M80
ladata: B43504C2827M80.pdf
B43504C2687M7
B43504C2687M7
ladata: B43504C2687M7.pdf
B43504C2827M7
B43504C2827M7
ladata: B43504C2827M7.pdf
B43504C2687M67
B43504C2687M67
ladata: B43504C2687M67.pdf
B43504C2827M67
B43504C2827M67
ladata: B43504C2827M67.pdf
B43504C2827M62
B43504C2827M62