B43508A2188M
Tuote-esittely
Osa numero: B43508A2188M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43508A2188M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43508A2188M: n tekniset tiedot
Osa numero B43508A2188M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13681 pcs Tietolomake B43508A2188M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 3.02A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43508A2188M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 90 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 65 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1800µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43508A2158M87
B43508A2158M87
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 13446 pcs
ladata: B43508A2158M87.pdf
RFQ
B43508A2188M80
B43508A2188M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 14688 pcs
ladata: B43508A2188M80.pdf
RFQ
B43508A2188M007
B43508A2188M007
ladata: B43508A2188M007.pdf
B43508A2158M62
B43508A2158M62
ladata: B43508A2158M62.pdf
B43508A2188M62
B43508A2188M62
ladata: B43508A2188M62.pdf
B43508A2188M67
B43508A2188M67
ladata: B43508A2188M67.pdf
B43508A2158M67
B43508A2158M67
ladata: B43508A2158M67.pdf
B43508A2188M2
B43508A2188M2