B43508B2158M82
Tuote-esittely
Osa numero: B43508B2158M82
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43508B2158M82.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43508B2158M82: n tekniset tiedot
Osa numero B43508B2158M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13122 pcs Tietolomake B43508B2158M82.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43508B2158M 82 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 75 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1500µF