B43508B2827M2
Tuote-esittely
Osa numero: B43508B2827M2
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43508B2827M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43508B2827M2: n tekniset tiedot
Osa numero B43508B2827M2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23480 pcs Tietolomake B43508B2827M2.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.91A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43508B2827M 2 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 200 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF