B43508C2687M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43508C2687M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43508C2687M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43508C2687M: n tekniset tiedot
Osa numero B43508C2687M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28165 pcs Tietolomake B43508C2687M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.48A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 230 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43508C2687M60
B43508C2687M60
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 28667 pcs
ladata: B43508C2687M60.pdf
RFQ
B43508C2128M82
B43508C2128M82
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 12127 pcs
ladata: B43508C2128M82.pdf
RFQ
B43508C2687M62
B43508C2687M62
ladata: B43508C2687M62.pdf
B43508C2128M87
B43508C2128M87
ladata: B43508C2128M87.pdf
B43508C2687M2
B43508C2687M2
ladata: B43508C2687M2.pdf
B43508C2128M80
B43508C2128M80
ladata: B43508C2128M80.pdf
B43508C2687M67
B43508C2687M67
ladata: B43508C2687M67.pdf
B43508C2128M62
B43508C2128M62
ladata: B43508C2128M62.pdf
B43508C2687M80
B43508C2687M80
ladata: B43508C2687M80.pdf
B43508C2128M67
B43508C2128M67
ladata: B43508C2128M67.pdf
B43508C2128M7
B43508C2128M7
ladata: B43508C2128M7.pdf
B43508C2687M7
B43508C2687M7
ladata: B43508C2687M7.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna