B43508C2827M7
Tuote-esittely
Osa numero: B43508C2827M7
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43508C2827M7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43508C2827M7: n tekniset tiedot
Osa numero B43508C2827M7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26765 pcs Tietolomake B43508C2827M7.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43508C2827M 7 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 200 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43508C5157M60
B43508C5157M60
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 18702 pcs
ladata: B43508C5157M60.pdf
RFQ
B43508C2827M67
B43508C2827M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 22933 pcs
ladata: B43508C2827M67.pdf
RFQ
B43508C2827M
B43508C2827M