B43508C5337M062
Tuote-esittely
Osa numero: B43508C5337M062
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43508C5337M062.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43508C5337M062: n tekniset tiedot
Osa numero B43508C5337M062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9646 pcs Tietolomake B43508C5337M062.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43508C5337M 62
B43508C5337M62
B43508C5337M62-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 530 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 370 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 370 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF