B43508C9277M
Tuote-esittely
Osa numero: B43508C9277M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43508C9277M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43508C9277M: n tekniset tiedot
Osa numero B43508C9277M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17856 pcs Tietolomake B43508C9277M.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.13A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 640 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 460 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 460 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43508C9227M82
B43508C9227M82
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 16655 pcs
ladata: B43508C9227M82.pdf
RFQ
B43508C9227M80
B43508C9227M80
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 20062 pcs
ladata: B43508C9227M80.pdf
RFQ
B43508C9277M62
B43508C9277M62
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
ladata: B43508C9277M62.pdf
B43508C9227M67
B43508C9227M67
ladata: B43508C9227M67.pdf
B43508C9277M2
B43508C9277M2
ladata: B43508C9277M2.pdf
B43508C9277M80
B43508C9277M80
ladata: B43508C9277M80.pdf
B43508C9277M007
B43508C9277M007
ladata: B43508C9277M007.pdf
B43508C9227M7
B43508C9227M7
ladata: B43508C9227M7.pdf
B43508C9227M87
B43508C9227M87
ladata: B43508C9227M87.pdf
B43508C9277M60
B43508C9277M60
ladata: B43508C9277M60.pdf
B43508C9227M62
B43508C9227M62
ladata: B43508C9227M62.pdf
B43508C9277M67
B43508C9277M67
ladata: B43508C9277M67.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna