B43508E2277M
Tuote-esittely
Osa numero: B43508E2277M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43508E2277M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43508E2277M: n tekniset tiedot
Osa numero B43508E2277M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46727 pcs Tietolomake B43508E2277M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 580 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 430 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43508E2228M62
B43508E2228M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 7891 pcs
ladata: B43508E2228M62.pdf
RFQ
B43508E2277M2
B43508E2277M2
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 45639 pcs
ladata: B43508E2277M2.pdf
RFQ
B43508E2277M80
B43508E2277M80
ladata: B43508E2277M80.pdf
B43508E2277M60
B43508E2277M60
ladata: B43508E2277M60.pdf
B43508E2228M82
B43508E2228M82
ladata: B43508E2228M82.pdf
B43508E2228M67
B43508E2228M67
ladata: B43508E2228M67.pdf
B43508E2277M7
B43508E2277M7
ladata: B43508E2277M7.pdf
B43508E2228M87
B43508E2228M87
ladata: B43508E2228M87.pdf
B43508E2277M62
B43508E2277M62
ladata: B43508E2277M62.pdf
B43508E2228M7
B43508E2228M7
ladata: B43508E2228M7.pdf
B43508E2228M80
B43508E2228M80
ladata: B43508E2228M80.pdf
B43508E2277M67
B43508E2277M67
ladata: B43508E2277M67.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna