B43508E2567M
Tuote-esittely
Osa numero: B43508E2567M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43508E2567M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43508E2567M: n tekniset tiedot
Osa numero B43508E2567M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29936 pcs Tietolomake B43508E2567M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 280 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 210 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43508E2567M62
B43508E2567M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 32569 pcs
ladata: B43508E2567M62.pdf
RFQ
B43508E2567M7
B43508E2567M7
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 33130 pcs
ladata: B43508E2567M7.pdf
RFQ
B43508E2477M62
B43508E2477M62
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
ladata: B43508E2477M62.pdf
B43508E2567M60
B43508E2567M60