B43508G2108M
Tuote-esittely
Osa numero: B43508G2108M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43508G2108M.pdf
  • Viesti
B43508G2108M: n tekniset tiedot
Osa numero B43508G2108M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14145 pcs Tietolomake B43508G2108M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.82A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 160 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43508G2108M2
B43508G2108M2
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 14468 pcs
ladata: B43508G2108M2.pdf
RFQ
B43508F2827M62
B43508F2827M62
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 19903 pcs
ladata: B43508F2827M62.pdf
RFQ
B43508G2108M62
B43508G2108M62
ladata: B43508G2108M62.pdf
B43508F2827M67
B43508F2827M67
ladata: B43508F2827M67.pdf
B43508G2108M7
B43508G2108M7
ladata: B43508G2108M7.pdf
B43508G2108M60
B43508G2108M60