B43510A3228M080
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43510A3228M080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 385V SNAP
lomakkeissa: B43510A3228M080.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
  • Viesti
B43510A3228M080: n tekniset tiedot
Osa numero B43510A3228M080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 385V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3160 pcs Tietolomake B43510A3228M080.pdf
Jännite - Rated 385V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Sarja B43510 Ripple Current @ Low Frequency 8.67A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet B43510A3228M 80
B43510A3228M80
B43510A3228M80-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 40 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 30 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2200µF