B43510B158M80
Tuote-esittely
Osa numero: B43510B158M80
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: B43510B158M80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
  • Viesti
B43510B158M80: n tekniset tiedot
Osa numero B43510B158M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3213 pcs Tietolomake B43510B158M80.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Sarja B43510 Ripple Current @ Low Frequency 6.2A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet B43510B0158M080 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 120 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.630" (92.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF