B43510B6687M80
Tuote-esittely
Osa numero: B43510B6687M80
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
lomakkeissa: B43510B6687M80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
  • Viesti
B43510B6687M80: n tekniset tiedot
Osa numero B43510B6687M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5520 pcs Tietolomake B43510B6687M80.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43510 Ripple Current @ Low Frequency 2.73A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet B43510B6687M080 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 230 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF