B43510B9128M080
Tuote-esittely
Osa numero: B43510B9128M080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43510B9128M080.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
  • Viesti
B43510B9128M080: n tekniset tiedot
Osa numero B43510B9128M080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4415 pcs Tietolomake B43510B9128M080.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43510 Ripple Current @ Low Frequency 5.54A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet B43510B9128M 80
B43510B9128M80
B43510B9128M80-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 65 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.236" (82.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF