B43515A5567M080
Tuote-esittely
Osa numero: B43515A5567M080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43515A5567M080.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
  • Viesti
B43515A5567M080: n tekniset tiedot
Osa numero B43515A5567M080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6379 pcs Tietolomake B43515A5567M080.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43515 Ripple Current @ Low Frequency 2.47A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet B43515A5567M 80
B43515A5567M80
B43515A5567M80-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 330 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.638" (67.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 270 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 270 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF