B43516C9687M080
Tuote-esittely
Osa numero: B43516C9687M080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN
lomakkeissa: B43516C9687M080.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
  • Viesti
B43516C9687M080: n tekniset tiedot
Osa numero B43516C9687M080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 8475 pcs Tietolomake B43516C9687M080.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm)
Sarja B43516 Ripple Current @ Low Frequency 2.88A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43516C9687M 80
B43516C9687M80
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 120 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF