B43540A2108M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43540A2108M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43540A2108M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43540A2108M: n tekniset tiedot
Osa numero B43540A2108M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30341 pcs Tietolomake B43540A2108M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 3.32A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540A2108M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 90 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1000µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43540A2108M80
B43540A2108M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 23825 pcs
ladata: B43540A2108M80.pdf
RFQ
B43540A2108M7
B43540A2108M7
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 31484 pcs
ladata: B43540A2108M7.pdf
RFQ
B43540A2108M67
B43540A2108M67
ladata: B43540A2108M67.pdf
B43525B9687M000
B43525B9687M000
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 400V T/H
ladata: B43525B9687M000.pdf
B43540A2108M62
B43540A2108M62
ladata: B43540A2108M62.pdf
B43540A2108M60
B43540A2108M60