B43540A2188M80
Tuote-esittely
Osa numero: B43540A2188M80
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43540A2188M80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43540A2188M80: n tekniset tiedot
Osa numero B43540A2188M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12414 pcs Tietolomake B43540A2188M80.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 5.3A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540A2188M 80
B43540A2188M080
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 65 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.858" (47.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1800µF