B43540A2397M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43540A2397M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43540A2397M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43540A2397M: n tekniset tiedot
Osa numero B43540A2397M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42929 pcs Tietolomake B43540A2397M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.81A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540A2397M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 290 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 390µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43540A2337M87
B43540A2337M87
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 34222 pcs
ladata: B43540A2337M87.pdf
RFQ
B43540A2397M80
B43540A2397M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 43285 pcs
ladata: B43540A2397M80.pdf
RFQ
B43540A2397M60
B43540A2397M60
ladata: B43540A2397M60.pdf
B43540A2397M62
B43540A2397M62
ladata: B43540A2397M62.pdf
B43540A2397M7
B43540A2397M7