B43540B5127M
Tuote-esittely
Osa numero: B43540B5127M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43540B5127M.pdf
  • Viesti
B43540B5127M: n tekniset tiedot
Osa numero B43540B5127M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29752 pcs Tietolomake B43540B5127M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.21A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540B5127M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.14 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 800 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 800 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 120µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43540B5107M87
B43540B5107M87
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 28039 pcs
ladata: B43540B5107M87.pdf
RFQ
B43540B5107M80
B43540B5107M80
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 28099 pcs
ladata: B43540B5107M80.pdf
RFQ
B43540B5127M60
B43540B5127M60
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
ladata: B43540B5127M60.pdf
B43540B5127M67
B43540B5127M67
ladata: B43540B5127M67.pdf
B43540B5127M7
B43540B5127M7
ladata: B43540B5127M7.pdf
B43540B5107M67
B43540B5107M67
ladata: B43540B5107M67.pdf
B43540B5127M002
B43540B5127M002
ladata: B43540B5127M002.pdf
B43540B5127M80
B43540B5127M80