B43540B5187M
Tuote-esittely
Osa numero: B43540B5187M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43540B5187M.pdf
  • Viesti
B43540B5187M: n tekniset tiedot
Osa numero B43540B5187M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20702 pcs Tietolomake B43540B5187M.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.54A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540B5187M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 760 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 530 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 530 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 180µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43540B5157M67
B43540B5157M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 22343 pcs
ladata: B43540B5157M67.pdf
RFQ
B43540B5187M80
B43540B5187M80
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 19229 pcs
ladata: B43540B5187M80.pdf
RFQ
B43540B5157M7
B43540B5157M7
ladata: B43540B5157M7.pdf
B43540B5187M60
B43540B5187M60
ladata: B43540B5187M60.pdf
B43540B5187M62
B43540B5187M62
ladata: B43540B5187M62.pdf
B43540B5157M80
B43540B5157M80
ladata: B43540B5157M80.pdf
B43540B5187M2
B43540B5187M2
ladata: B43540B5187M2.pdf
B43540B5187M7
B43540B5187M7
ladata: B43540B5187M7.pdf
B43540B5187M67
B43540B5187M67