B43540B9477M87
Tuote-esittely
Osa numero: B43540B9477M87
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43540B9477M87.pdf
  • Viesti
B43540B9477M87: n tekniset tiedot
Osa numero B43540B9477M87 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11820 pcs Tietolomake B43540B9477M87.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 3.19A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540B9477M 87
B43540B9477M087
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 150 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.858" (47.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF