B43540C5187M62
Tuote-esittely
Osa numero: B43540C5187M62
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: B43540C5187M62.pdf
  • Viesti
B43540C5187M62: n tekniset tiedot
Osa numero B43540C5187M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19333 pcs Tietolomake B43540C5187M62.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.69A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43540C5187M 62
B43540C5187M062
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 770 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 540 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 540 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 180µF