B43540C9337M80
Tuote-esittely
Osa numero: B43540C9337M80
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43540C9337M80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
460 pcs
  • Viesti
B43540C9337M80: n tekniset tiedot
Osa numero B43540C9337M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22394 pcs Tietolomake B43540C9337M80.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 2.33A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540C9337M 80
B43540C9337M080
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 220 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.252" (57.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF