B43540E2128M
Tuote-esittely
Osa numero: B43540E2128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43540E2128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43540E2128M: n tekniset tiedot
Osa numero B43540E2128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17205 pcs Tietolomake B43540E2128M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 4.58A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540E2128M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 70 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43540E2128M7
B43540E2128M7
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 18338 pcs
ladata: B43540E2128M7.pdf
RFQ
B43540E2128M80
B43540E2128M80
valmistajat: EPCOS