B43540E2188M60
Tuote-esittely
Osa numero: B43540E2188M60
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43540E2188M60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43540E2188M60: n tekniset tiedot
Osa numero B43540E2188M60 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9705 pcs Tietolomake B43540E2188M60.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 5.89A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540E2188M 60
B43540E2188M060
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 50 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1800µF