B43540G2687M
Tuote-esittely
Osa numero: B43540G2687M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43540G2687M.pdf
  • Viesti
B43540G2687M: n tekniset tiedot
Osa numero B43540G2687M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17008 pcs Tietolomake B43540G2687M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 3.1A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540G2687M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 130 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 110 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43540G2567M82
B43540G2567M82
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 18179 pcs
ladata: B43540G2567M82.pdf
RFQ
B43540G2687M60
B43540G2687M60
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 19799 pcs
ladata: B43540G2687M60.pdf
RFQ
B43540G2687M67
B43540G2687M67
ladata: B43540G2687M67.pdf
B43540G2687M7
B43540G2687M7