B43540G2827M
Tuote-esittely
Osa numero: B43540G2827M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43540G2827M.pdf
  • Viesti
B43540G2827M: n tekniset tiedot
Osa numero B43540G2827M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16217 pcs Tietolomake B43540G2827M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43540 Ripple Current @ Low Frequency 3.54A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43540G2827M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 90 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 820µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43540G2687M67
B43540G2687M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 17992 pcs
ladata: B43540G2687M67.pdf
RFQ
B43540G2827M60
B43540G2827M60
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Varastossa: 16699 pcs
ladata: B43540G2827M60.pdf
RFQ
B43540G2687M62
B43540G2687M62
ladata: B43540G2687M62.pdf
B43540G2687M7
B43540G2687M7
ladata: B43540G2687M7.pdf
B43540G2827M80
B43540G2827M80
ladata: B43540G2827M80.pdf
B43540G2687M87
B43540G2687M87
ladata: B43540G2687M87.pdf
B43540G2687M82
B43540G2687M82
ladata: B43540G2687M82.pdf
B43540G2827M62
B43540G2827M62
ladata: B43540G2827M62.pdf
B43540G2827M7
B43540G2827M7
ladata: B43540G2827M7.pdf
B43540G2827M67
B43540G2827M67
ladata: B43540G2827M67.pdf
B43540G2687M80
B43540G2687M80
ladata: B43540G2687M80.pdf
B43540G2827M2
B43540G2827M2
ladata: B43540G2827M2.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna