| Osa numero | B43544B6277M080 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 14514 pcs | Tietolomake | B43544B6277M080.pdf |
| Jännite - Rated | 500V | Toleranssi | ±20% |
| Surface Mount Land Koko | - | Koko / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja | B43544 | Ripple Current @ Low Frequency | 1.71A @ 100Hz |
| Arvioinnit | - | Polarisaatio | Polar |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | Radial, Can - Snap-In |
Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C | Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | impedanssi | 460 mOhms |
| Korkeus - Istuva (Max) | 1.661" (42.20mm) | ESR (Equivalent Series Resistance) | 310 mOhm @ 100Hz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 270µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C | kapasitanssi | 270µF |