B43544B9337M080
EPCOSEPCOS
B43544B9337M080 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43544B9337M080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: B43544B9337M080.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43544B9337M080: n tekniset tiedot
Osa numero B43544B9337M080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20068 pcs Tietolomake B43544B9337M080.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43544 Ripple Current @ Low Frequency 1.77A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43544B9337M 80
B43544B9337M80
B43544B9337M80-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 260 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 180 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF