B43545A9687M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43545A9687M007
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM SNAP
lomakkeissa: B43545A9687M007.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43545A9687M007: n tekniset tiedot
Osa numero B43545A9687M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9263 pcs Tietolomake B43545A9687M007.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43545 Ripple Current @ Low Frequency 3.33A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus - Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43545A9687M 7
B43545A9687M 7
B43545A9687M7
B43545A9687M7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 130 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 90 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF