B43547B5337M062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43547B5337M062
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM SNAP
lomakkeissa: B43547B5337M062.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B43547B5337M062: n tekniset tiedot
Osa numero B43547B5337M062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13962 pcs Tietolomake B43547B5337M062.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B43547 Ripple Current @ Low Frequency 2.18A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus - Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43547B5337M 62
B43547B5337M62
B43547B5337M62-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 230 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 230 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF