B43564B6128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43564B6128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
lomakkeissa: B43564B6128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
  • Viesti
B43564B6128M: n tekniset tiedot
Osa numero B43564B6128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2093 pcs Tietolomake B43564B6128M.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.032" Dia (51.60mm)
Sarja B43564 Ripple Current @ Low Frequency 6A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43564B6128M000 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 106 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 106 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 106 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF