B43564C5338M7
Tuote-esittely
Osa numero: B43564C5338M7
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
lomakkeissa: B43564C5338M7.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 974 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
  • Viesti
B43564C5338M7: n tekniset tiedot
Osa numero B43564C5338M7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 974 pcs Tietolomake B43564C5338M7.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm)
Sarja B43564 Ripple Current @ Low Frequency 11.6A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43564C5338M007 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 38 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 48 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 3300µF