B43564F2478M7
Tuote-esittely
Osa numero: B43564F2478M7
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
lomakkeissa: B43564F2478M7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
B43564F2478M7: n tekniset tiedot
Osa numero B43564F2478M7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1707 pcs Tietolomake B43564F2478M7.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm)
Sarja B43564 Ripple Current @ Low Frequency 10A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43564F2478M007 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 1.122" (28.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 44 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 44 mOhm @ 100Hz
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose