B43584A9129M3
Tuote-esittely
Osa numero: B43584A9129M3
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
lomakkeissa: B43584A9129M3.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 420 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
  • Viesti
B43584A9129M3: n tekniset tiedot
Osa numero B43584A9129M3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 420 pcs Tietolomake B43584A9129M3.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm)
Sarja B43584 Ripple Current @ Low Frequency 27.6A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43584A9129M003 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 12 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 12000µF