B43601A2128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43601A2128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43601A2128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43601A2128M: n tekniset tiedot
Osa numero B43601A2128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26920 pcs Tietolomake B43601A2128M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B43601 Ripple Current @ Low Frequency 3.28A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43601A2128M0 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43601A2128M60
B43601A2128M60
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP